Apie Mus

Žaliasėja.lt - tai viena patogiausių ir didžiulį asortimentą populiariausių prekių turinti elektroninė parduotuvė kurios sritis daržovių, gėlių bei kitų sėklų ir jų priedų bei reikmenų prekyba, Lietuvoje. žaliasėja.lt teisinė forma - MB „Žalia sėja“ Įm. k. 305082399.
Tikimės, jog išsirinksite sau patinkančias daržovių sėklas bei kitas mūsų siūlomas prekes! Na, o jei nerasite, mielai prašom nesivaržyti ir kreiptis, mūsų nurodytais kontaktais – padėsime.

Malonaus apsipirkimo! 
Su pagarba žaliasėja.lt

Mūsų vizija

„Žalia sėja“ vizija – tapti geriausia bei prioritetine įmone Lietuvoje bei kiekvienam individualiai padėti išsirinkti bei tiekti tik aukščiausios kokybės produktus.

Mūsų misija

Mūsų misija – Lietuvos bei užsienio klientams tiekti tik kokybiškiausius produktus už prieinamą kainą, taip pat teikti pagalbą renkantis produktus kiekvienam klientui individualiai, nes kiekvienas klientas mums yra prioritetas. Mes esame orientuoti į produkto kokybę pagal kliento poreikius.

Mūsų tikslas

Mūsų tikslas – prekiauti palankiomis kainomis, įsiveržti į priekį ir tapti geriausiais šalies pardavėjais. Mes orientuoti esame į produkto kokybę pagal kliento poreikius.


Kontaktai:
Matas Dargis
El paštas: info@zaliaseja.lt
Telefono numeris: +37064448620

MB "Žalia sėja" Įm. k. 305082399.
Atsiskaitomoji banko sąskaita: LT337300010158205589